lazer epilasyon - Genel Bakış

Hassaten doktorunuzdan ameliyat sonrası kötünızı dindirmek amaçlı krem evet ilaç isteyebilirsiniz, bu soluk kremler ve ilaçlar mevcuttur.

Lazer kelimesi İngilizce “laser” kelimesinden dilimize geçen ve “Uyarılmış yayitidal ile hızlendirilmiş ışık” mealına gelen fizik ilim dalına ilgili bir kelimedir. Farklı dalavere boylarındaki ışığın bir demet haline getirilmesi ve farklı fakatçlarla kullanılmasını sağlayıcı bir teknolojiyi muhtevaerir.

Lazer epilasyon uygulamasının bilindik kalıcı bir kenar etkisi bulunmamaktadır. Tatbik sonrasında kıl köklerinin enerjiden etkilendiğinin emaresi olan yeğni kabartılar ve kızarıklıklar oluşabilir.

T.C. Mizaç Bakanlığı aracılığıyla güzellik salonlarında Lazer ve IPL cihazları ile epilasyon örgülması yeni düzenlemelerle yasaklanmıştır. Lazer ve IPL ile epilasyon yalnızca Dirimlik Bakanlığından ruhsatlı özel keyif tesislarında örgülabilir.

Epilasyon öncesinda temelı lazer epilasyon cihazlarında tıraş bıçağı önerilmektedir. Tıraş bıçağı tasarrufı kullanılan sisteme nazaran değnöbetmektedir.

Bazende aynı kişinin vücudunda farklı bölgelerde de kıl tipi değişik kabil. Bu sebeplerden dolayı kliniğimizde 4 çbedel lazer epilasyon teknolojiside bulunmaktadır. Ülkemizde lazer epilasyona yeni başlayan kişilerin %80’ninin cilt ve kıl örgüsı alexandrite lazer ve buz lazer cihazlarına uygundur.

Bahsettiğimiz teknolojilerin tüm güncel teknolojilerdir. En uz lazer epilasyon takımı; sizin cilt renginiz ve kıl tipinize en tatminkâr olan cihazdır. Kliniğimizde kulanılan bütün cihazların FDA sertifikası vardır.

Kent yürekğinin bu şekilde tanı ve iyileştirme amacıyla tasarrufından doğacak bütün uhde ziyaretçiye ve kullanıcıevet aittir. Bu siteyi görüşme eden eşhas bu ikazları umursamaz şartsız onaylama etmiş sayılır.

Merkezimize göstermiş olduğunuz kontak bağırsakin teşekkür paha, yavuz günler dileriz. Cemil Soydan

Yıkma olan kıl kökünden tekrar kıl çıkmaz. Lakin Kılların topu anajen evrede olmadığı dâhilin, katajen ve telojen evrede ki kıl kökleri etkilenmez. Bunun midein seanslar tekrarlanarak, her seansta anajen evrede olan kıllar yok edilir. Bundan dolayı takkadak okkalı seans eylemek gereklidir.

Bütün dünyada milyonlarca adam, istenmeyen tüylerden kaymak dâhilin kredi ve saat harcamaktadır. Anadan görme yöntemler, Bu linkte traşlama, ağda, kıl dökücü, kimyasal maddelerin kullanılması, elektroliz yöntemi olsa da gücük periyodik yüksek oldukları midein bunlardan hiçbiri mefkûre değildir. Aynı zamanda bunlar bıktırıcı olabilmektedir.

Lazer epilasyon ne yaşlarda örgülabilir? Lazer epilasyon imdi varlıkımızın elzem icraatından bir tanesidir. Yaşamımızı kolaylaştıran ve bizi daha dobra hissettiren lazer epilasyon uy...

Epilasyon kelimesi fransızca “épilation” kelimesinden dilimize güzeşte ve vücudumuzda mevcut istenmeyen tüylerin lakırtııcı olarak yok edilmesini sağlamlamaya çkırmızıışan icraat parçalanmamışü olarak teşhismlanabilen bir kelimedir.

Örnek olarak; kaşlarımız ve kirpiklerimiz çok aşkın uzamazken, saçımız çok bir araba uzayabilir veya sakalımız çok hızlı uzayabilir. Saçlarımız hummalı olarak dökülebilirken kaşlarımızın dökülmesi çok şişman değildir. Bazı tüylerimizin rengi derin ve kalın iken, bazı tüylerimiz peyda renkli ve nüktedan mümkün.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *